Kupujemy słodycze reklamowe

Z kupnem słodyczy reklamowych nie ma dzisiaj żadnych problemów, bo jest coraz więcej firm, które się tym trudnią, ale czy wiemy, na co mamy zwracać uwagę? Na pewno słodycze reklamowe, które mają być naszą częścią reklamy powinny być świeże.

Można zamówić w firmie próbki żeby się przekonać czy aby na pewno one nam smakują. Jeśli trafimy na profesjonalistów to nie trzeba sprawdzać jakości bo na pewno będzie to wszystko, co najlepsze. To oznacza, że warto sprawdzać, z kim współpracujemy. Wystarczy poczytać rekomendacje żeby się przekonać, że ta firma współpracowała już z wieloma i że naprawdę będzie dobrze wybrać produkty od niej. W Polsce takie słodycze nie są produkowane, ale tutaj są pakowane. To oznacza, że wybierając słodycze reklamowe dostajemy coś, co w przypadku krówek jest ręcznie pakowane. Na papierku znajduje się logo firmy albo jakieś ważne informacje. Oczywiście ta przestrzeń jest ograniczona, ale jeśli dobrze się rozplanuje to miejsce to naprawdę może się tak wiele zmieścić. Musimy zadbać o to żeby to było czytelne. Co nam z reklamy, jeśli nie będzie ona czytelna? Klient, który weźmie takiego cukierka widzi, że jest ona z tej czy innej firmy.

Dla nas najważniejsze jest to żeby firma na czas przygotowała to, co zamówiliśmy. Jeśli mamy bardzo duże zamówienie to trzeba zapytać ile to potrwa. Nie czekajmy ze składaniem zamówienia do ostatniej chwili, bo firma może mieć problem żeby wyrobić się na czas. Zwłaszcza w takich okresach jak święta, bo wtedy liczba zamówień rośnie i wielu klientów chce w tym czasie zamówić jak najwięcej słodyczy reklamowych. Jedna osoba zamówi piętnaście kilogramów, a inna osoba zamówi pół tony. Sami widzimy, że różnica jest spora, a jeśli słodycze są ręcznie pakowane to trzeba na to sporo czasu. Samo drukowanie już nie zajmuje tak wiele czasu, bo dzisiaj jest nowoczesny sprzęt, który daje niesamowite możliwości, a zatem można na opakowaniach wydrukować dokładnie to wszystko, co jest nam potrzebne żeby nasza reklama była jeszcze skuteczniejsza.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *